Yükleniyor..
Menü

En Sağlıklı Simülatör E-Sigara

Elektronik sigaraların içeriğinde bulunan likitler sigaraların dolum sıvısıdır. Elektronik sigara likit kullanımında ise dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Elektronik sigara kullanırken içe çekilen duman aslında su buharı olup dolum sıvısıdır. Bu sıvıların içeriği ise bitkisel özelliğe sahiptir. Elektronik sigaraların likitlerinin seçimi ve kullanımı ise sağlık açısından önem taşımaktadır. Elektronik sigara likiti bitkisel içeriğe sahiptir. Orijinal elektronik sigaralar sağlık açısından tercih edilebilecek markalardan biridir. Tüm dünyada elektronik sigara likit markalarının kalitesi de kanıtlanmıştır.
doo-peach

Elektronik Sigaraların Bitkisel İçerikleri

Elektronik sigaraların likit üretimi Pg yani propilen glikoldan oluşan aroma esansı,terapatik nikotin kullanılarak üretilmektedir. Vg elektronik likitleri ise bitkisel gliserinden oluşmaktadır. Aromalı esansa sahiptir. Elektronik sigara çeşitleri ise farklı mekanizmalara sahip olmaktadır. Kullanılan elektronik sigara modeline göre elektronik likit doldurma işlemi de gerçekleştirilebilir. Genel olarak elektronik sigaraların ağızlığı bulunmaktadır. Yapılacak ilk iş ise bu ağızlığı çevirerek açmak olmaktadır. Ağızlık açıldığı zaman kartuş kısmı boş kalmaktadır. Boş kalan kartuş ucundan likit yavaş yavaş doldurulabilir.
smok-g320-elektronik-sigara-02

Elektronik Sigara İçeriği

Elektronik sigara likiti dolumu yapılırken dolum oranı kapasitesinin aşılmamış olması önem taşımaktadır. Elektronik sigaralarda kullanım açısından dikkat edilmelidir. Dudak tiryakiliğinden ve el alışkanlığından kurtulmak için elektronik sigaralar kullanılabilir. Elektronik sigaraların likiti doldurulurken kapasiteleri son derece önemlidir. Elektronik sigara likit dolumu özenle yapılmaktadır. Kontrol edilerek doldurulması gerekir. Atomizer ve pilin birleşiminden oluşan elektronik sigaraların birleşim noktalarında kir, toz ya da likit kalıntıları olduğunda temizlenmesi gerekmektedir.

Gerçek Sigaradan Koruyan Elektronik Sigaralar

Elektronik sigaraların pasif içiciliğe izin vermediğini, kapalı ve açık alanlarda sorunsuz şekilde tüketilebildiğini de belirtmeliyiz. Elektronik sigara likitleri kolay dolum özelliğine sahip olup oldukça da kullanışlıdır. Elektronik sigara likitleri seçilirken kullanıcıların kendilerinin sigarayı bırakma süreçlerine göre seçmesi gerekmektedir. Elektronik sigara likit kullanımı da sağlık açısından daha faydalı sonuçlar doğurabilmektedir. Elektronik sigaralar gerçeğe benzemektedir. Benzetim görevi gören yani gerçek sigara olmayıp sadece benzeyen elektronik sigaralar sağlık açısından faydalıdır. Sigara kullanırken nikotin dozajına dikkat edilmelidir.

Ek Resimler

Bu içerik 01.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1682 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler