Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara' da Çok Tercih Edilen Markalar Nelerdir?

Yorumları oku (2)

Elektronik Sigara' da Çok Tercih Edilen Markalar Nelerdir?


Tüm elektronik sigara markalarını detaylı incelemek web sitemizin markalar bölümünü lütfen iyaret ediniz.

Elektronik sigaralar sağlığa zararsız ve %100 gerçekçi olarak üretilen simülatörlerdir. Normal sigaranın bütün özelliklerine sahip olan elektronik sigaralar normal sigaraları taklit etmektedir.  Elektronik sigara likit ise elektronik sigara kartuşlarını doldurmaya yarayan aromalı sıvıdır. Elektronik cihazınızı ekonomik ve rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayan elektronik likitin PG ve VG olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Elektronik sigaraların yaygınlaşmasıyla birlikte birçok firma tarafından elektronik sigara üretimi yapılmaktadır. Elektronik sigara likiti satışı yapan çok tercih edilen firmaların başında Ovale, Joyetech, Dekang ve Natura gibi firmalar bulunmaktadır. Bu markalar birçok elektronik sigara likiti üretmekle birlikte tüm Avrupa’ya da satışını gerçekleştirmektedir.

Vaporesso: Emniyet güvenceli ürünler Vaporesso'nun en büyük önceliğidir. Elektronik sigara ürünlerimizin  kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için üretim standartlarımızı sürekli geliştiriyoruz ve tüm yasalara ve düzenlemelere uyuyoruz. Üç üretim tesisimizde 2006'dan beri en yüksek üretim standartlarında üretilen üretimimizde yalnızca en iyi malzemeleri kullanarak en iyi standartları elde etmek ve aşmak için çalışıyoruz. Üretimlerini Çinde Shenzhen şehrinde yapmaktadır.

Wismec: Wismec ürünler Kaliforniya'da tasarlanıp Çin'de üretilmektedir. Vapeforward gibi ürünler üretirken Beyondvape gibi şirketlerle ortak süreçler yönetmektedir.Yeni e-sigara ürünleri üretirken seçkin bir mühendis ekibi ile yaratıcı eletkronik sigara modelleri üretmektedir.

Natura Marka Elektronik Sigara Likiti

Cam damlalıklı ve plastik iğneli olarak üretilen Natura elektronik sigara likitleri 30 ml’lik şişelerde satışa sunulmaktadır. Bu likitler İtalya Hexocell laboratuvarlarında üretilmektedir. Natura marka likitlerde PG ve VG miktarları özel olarak ayarlanmıştır. Özel hazırlanan bu likitlerde aroma hem yoğun hem de bol dumanlı olarak üretilmektedir. 0, 9 ve 18 mg olarak 3 farklı nikotin miktarıyla üretilen Natura marka likitler ilaç sektörünün içerisinde bulunduğu için Avrupa’da yoğun bir denetim geçirmektedir. Fiyat açısından oldukça ekonomik olan Natura marka likitler oldukça kaliteli olarak üretilmektedir. Tütün, meyve ve egzotik aromalara sahip birçok çeşit likiti rahatlıkla bulabilirsiniz.


Resim

Dekang Marka Elektronik Sigara Likiti

Dekang marka elektronik sigara likiti Çin menşeili bir firmadır. Dekang markalı likitlerin ürün yelpazesi çok geniş olduğu için kendinize uygun likitleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Dekang markalı likitlerin fiyatları çok uygundur. Hatta birçok firma açısından en uygun fiyatlara sahip likitler olarak bilinmektedir.  Dekang markalı likitlerin neredeyse hepsi %100 VG olarak üretilmiştir. Özellikle karpuz, kavun, üzüm aromalıları kullananlar tarafından çok beğenilmektedir. 6, 12, 18 ve 24 mg olarak farklı nikotin çeşitleri ile üretilmiştir.

Ovale Marka Elektronik Sigara Likiti

Buhar analizi yaptırmış olan ünlü elektronik sigara likit markası ovale nin içerisinde çok az miktarlarda formaldehit ve asetaldehit bulunmaktadır. İtalya’da üretilen Ovale markası likitler 20 ml’lik plastik iğneli şişelerde üretilmektedir. Çok çeşidi bulunmayan Ovale markasının farklı ve özel tatları bulunmaktadır. 0, 9 ve 16 mg olarak 3 farklı nikotin miktarlarıyla üretilen Ovale marka elektronik likitler çok tercih edilmektedir.
Resim

Joyetech Marka Elektronik Sigara Likiti

İtalya’nın Roma şehrinde üretilen Joyetech markalı elektronik sigara likitler plastik iğneli ve 20 ile 30 ml’lik şişelerde üretilmektedir. Çok çeşidi bulunmayan bu likitin 0, 9 ve 16 mg olmak üzere farklı nikotin miktarları bulunmaktadır.
Resim

Eleaf  Marka Elektronik Sigara Modelleri

Eleaf Electronics Co Ltd, Shenzhen şehrinde bulunan 2011 yılında kuruldu. Eleaf, büyük üne sahip olan iStick serisini tasarladı ve üretti. IStick mini ilk olarak Eylül 2014'te dünyayla tanıştı ve Vaping Circle'de büyük dalgalar uyandırdı. Bu çıkışla istick 20W, iStick 30W, sürekli 50W iStick geliştirdik. Modeller dünyada büyük üne kavuştu. Yeni sıcaklık kontrol elemanı ile elektronik sigara dünyasına girdiğinde aktif olarak yanıt verdi ve iStick TC40W, iStick TC60W ve iStick TC100W'yi art arda geliştirdik. Bu sıcaklık kontrollü e-sigara cihazları iStick serisinin popülerliğini sürdürmektedir. Eleaf hzılı ve sürekli bir şekilde tüm yaratıcılığı yeni modeller üreterek dünyanın en tanınmış vaping markalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine her noktada destek vererek kullanıcılarının beğenisini kazanan Eleaf elektronik sigara modelleri dünya çapında ünlü vaping markası olmuştur. Eleaf fabrikadaki teknik ekibinin yoğun gayreti ile  tüm kullanıcılarının dünyaların en iyi vaping deneyimi sağlaması için çalışmaktadır.

Resim

Aspire Marka Elektronik Sigara Modelleri

Aspire 2013 yılında kurulmuş ve hızlı bir şekilde Aspire ürün fikirleri hakkında konuşurken, birçok online kullanıcı ile bugün dünyanın en tanınmış vaping markalarından biri haline gelmiştir.
Aspire on yılı aşkın engin e-sigara deneyime sahip fabrikalasında üretim yapmaktadır.  Fabrikamız yüksek kaliteli ve birçok önde gelen elektronik sigara şirketleri ile ist,krarlı ilişkileri vardır.Yönetim, ürün geliştirme ve kalite kontrol başarımızın anahtarıdır.Üst düzey Ar-Ge ekiplerimiz sektör içinde üst düzey deneyimi ile, yurt dışında da destek alınan birçok üst düzey teknik uzmanlardan oluşur. Aspire elektronik sigara modelleri üzerinde 25 patentli model bulunmaktadır.

Delirium Marka Elektronik Sigara Modelleri

Yunanistan markası olan Delirium elektronik sigara modelleri  ekonomik fiyatlı ve yüksek perfomanslı ürünler üretmekle sektördeki yerini almıştır. Çok fazla ürün çeşitliliği buunmamasına karşın ekonomik fiyatları ve başlangıç setleri ile yeni elektronik sigara kullanıcıların her zaman ilk tercihlerinden olmuştur.

Resim

Kangertech Marka Elektronik Sigara Modelleri

Kangertech elekronik sigara modelleri Shenzhen Çin merkezli en iyi bilinen elektronik sigara markalarından biridir . Kangertech sektörün önde gelen hizmet ve ürünleri ve dünya çapında genel olarak hoş bir vaping deneyimi ile müşterilerine hizmet vermektedir .

Elektronik Sigara Kullanımının Yasak Olduğu Ülkeler

Elektronik sigara kullanımının artmasıyla birlikte bazı ülkeler tarafından elektronik sigara kullanımı yasaklanmıştır. Tütün endüstrisinin önemli gelirler ettiği bu ülkeler  Elektronik sigara kullanımı yasak olan ülkelerin başında Brezilya, Meksika, Hong Kong, Malezya, Singapur gelmektedir.

Ek Resimler

Bu içerik 29.01.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 16721 kez okundu.

Yorumlar (2)

  • Elektronik sigara markalarına ilişkin faydalı bir açıklama olmuş.

  • Evet bilmediğimiz elektronik sigara markaları tanıtılmış :)

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler